Willen we dat onze (klein)kinderen nog in staat zijn een eigen dak boven hun hoofd te hebben, dan moeten we ecologisch wonen haalbaarder en betaalbaarder maken. Banken spelen daarbij meer dan ooit een cruciale rol, schrijft Leen Van den Neste.
De Gentse vzw Dokano toont aan dat plezier & ontspanning perfect combineerbaar zijn met de ontwikkeling van duurzame steden en het behalen van de klimaatdoelstellingen. Maarten Demeester en Hans Marly zijn dan ook verheugd dat hun initiatief bekroond werd met de Grand Prix vdk als origineelste, meest duurzame intiatief.
Vluchtelingenwerk Vlaanderen zamelde ook dit jaar geld in voor mensen op de vlucht. Zo zet de organisatie stappen richting een humaan vluchtelingenbeleid. vdk bank toont haar solidariteit door mee te stappen voor het goede doel. Zo zijn we al een stapje dichter bij een warme thuis voor iedereen.
De anekdotes die ex-politieman Gino Van Wynsberge in zijn boek De blote belhamel vertelt, bieden een verrassende kijk op de solidariteit en verbondenheid in de jaren zestig van de vorige eeuw. Iets wat we vandaag vaak missen. Zo maakt hij duidelijk: het zijn vaak heel kleine dingen die grote veranderingen teweeg kunnen brengen.
Meer dan 30 jaar lang engageerde vdk bank zich als trotse hoofdsponsor van voetbalclub KAA Gent. Dit seizoen is ons oranje logo te zien op de achterkant van de truitjes. Daarnaast kies vdk bank kiest er opnieuw voor om de komende drie seizoenen de KAA Gent Foundation te ondersteunen waar nodig.
De Belgische spaarders staan momenteel in het hart van het politieke debat. De vraag klinkt luid om hun hard verdiende geld meer te laten opbrengen. Banken en politiek lijken met getrokken messen tegenover elkaar te staan. Dat moet keren. Laat ons samen de hand aan de ploeg slaan om een gezonde en diverse bankensector in België te behouden en de positie van de kleine spaarder te versterken
vdk bank wijzigt haar spaarrentes vanaf 15 juli op al haar spaarrekeningen. De wijziging geldt niet alleen voor nieuwe spaarders. vdk bank geeft bovendien haar jonge spaarders (tot en met 30 jaar) en haar spaarders op zoek naar sociaal maatschappelijke meerwaarde een extra duwtje in de rug.
‘Verdriedubbel je denken’ luidt de nieuwe en eerste nationale campagne van vdk bank. Sinds de NewB-klanten bij vdk bank een thuis hebben gevonden heeft vdk bank immers ook klanten in Wallonië. Voor deze campagne ontwikkelden we een unieke driezijdige munt ontwikkeld. Alle medewerkers van vdk bank ontvingen bij de kick-off van de campagne die munt. Lees hier meer over de campagne.